Головна сторінка Контакти Мапа сайту
Офіційний сайт
Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний діагностичний центр - інформаційна база
СТМО "Фтизіатрія" Державні закупівлі КУ "Обласний тубдиспансер" ЗОР Нормативна база Бібліотека лікаря Періодика До уваги фахівців!

НАКАЗ МОЗ України від 31.03.09 № 199

Про затвердження тимчасових форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу


На виконання пункту 6 Завдань і заходів на 2007-2011 роки з подолання епідемії туберкульозу, затверджених Законом України «Про затвердження Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках» та з метою удосконалення системи обліку й звітності з питань хіміорезистентного туберкульозу і приведення їх у відповідність до міжнародних стандартів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити тимчасові форми обліку та звітності на хіміорезистентний туберкульоз терміном на 3 роки:
1.1. Форму первинної облікової документації № 081-3/о «Медична карта лікування хворого 4 категорії (ТБ 01-МР ТБ)» (далі — облікова форма) (додається).
1.2. Форму первинної облікової документації № 060-2/о «Журнал реєстрації хворих 4 категорії в ___ районі ТБ 03-МР ТБ» (далі — облікова форма) (додаються).
1.3. Форму облікової документації № 137-1/о «Карта моніторингу побічних реакцій» (далі — облікова форма) (додаються).
1.4. Форму звітності № 4-1 «Звіт про кількість хворих 4 категорії (ТБ 07-МР ТБ)» (квартальна) (далі — звітна форма) (додається).
1.5. Форму звітності № 8-4 «Звіт про конверсію мокротиння у хворих на туберкульоз в кінці інтенсивної фази лікування через 6 місяців (ТБ 10-МР ТБ)» (квартальна) (додається).
1.6. Форму звітності № 8-5 «Річний звіт про результати лікування хворих 4 категорії (ТБ 08-МР ТБ) за ____ квартал 20 _____ року» (квартальна) (далі — звітна форма) (додається).
2. Увести в дію затверджені п.1 цього наказу облікові та звітні форми з ІІ кварталу 2009 року.

3. Встановити, що зазначені облікові та звітні форми поширюються на заклади охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.
4. Голові Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам МОЗ України Черенько С. О. забезпечити доведення цього наказу до відома Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.
5. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити впровадження тимчасових форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу, затвердженого пунктом 1 цього наказу, в підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах, в яких надається медична допомога хворим на хіміорезистентний туберкульоз.
6. В.о. директора Всеукраїнського центру контролю за туберкульозом Тарасенко О.Р.:
6.1. Забезпечити територіальні управління охорони здоров’я зразками затверджених облікових та звітних форм.
6.2. Організувати проведення навчальних семінарів з організації збирання та обробки інформації, зазначеної у затверджених облікових та звітних формах.
6.3. Здійснювати методологічне керівництво та контроль за організацією збирання та обробки інформації, зазначеної у затверджених облікових та звітних формах.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бідного В.Г.
Міністр В. М. Князевич

Скачать документ

TБ 01-МР ТБ

TБ 03-МР ТБ

Журнал реєстрації

ТБ 07-МР ТБ

ТБ 08-МР ТБ

ТБ 10 МР ТБ

Карта моніторингу побічних реакцій