Головна сторінка Контакти Мапа сайту
Офіційний сайт
СТМО Фтизіатрія - інформаційна база
СТМО "Фтизіатрія" Державні закупівлі КУ "Обласний тубдиспансер" ЗОР Нормативна база Бібліотека лікаря Періодика До уваги фахівців!

Послуга дистанційного комплексного інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів КУ «ОНМБ» ЗОР

Отримуйте необхідний матеріал без затрат часу і коштів, будьте в курсі останніх тенденцій в галузі медицини та організації охорони здоров’я – не приходячи до бібліотеки.

Для замовлення послуги з дистанційного обслуговування Ви повинні зареєструватися на абонементі бібліотеки  або надіслати на електронну адресу zonmb@mail.ru або medlib_zp@mail.ru свої дані:

  • П.І.Б
  • Рід діяльності (спеціальність)
  • Ваша електронна адреса
  • Тематика надходжень, які Вас цікавлять

Після реєстрації Ви будете отримувати на свою електронну адресу перелік нових надходжень з обраної Вами теми. Ви можете замовити повний текстовий варіант (сканування у форматі PDF) обраної  статті чи розділу із отриманого переліку або замовити необхідний матеріал, наявний у фондах бібліотеки. Також Ви маєте змогу замовити тематичну підборку із Вашої теми або поставити запитання у режимі діалогу  на нашу електронну пошту.

Приймо замовлень відбувається автоматично і цілодобово. Виконання запитів здійснюється у режимі роботи бібліотеки упродовж від кількох годин до двох робочих днів.

Всі послуги з дистанційного обслуговування – підготовка довідок, відповіді на запитання, електронна доставка документі тощо – відбуваються на безоплатній основі.

Адреса: м. Запоріжжя, вул.. Червоногвардійська, 38

Телефон: 764-32-26; тел./факс: 764-66-14

www.medlib.org.ua